Speed systém

Prodej stavebního systému SPEED pro stavbu expozic.


SpeedFloor byla vyvinuta jako solidní, ale přitom cenově dostupná podlaha pro výstavní plochy. Ale lze ji použít i pro jiné účely (výstavní plochy v muzeích a jiných výstavních objektech), jak venkovní tak vnitřní.

Za 1,8 min/m2

SpeedFloor se mezi tím etabloval jako dvojitá podlaha. SpeedFloor dřevná podlaha je výškově nastavitelná od 120 do 200 mm, hliníková podlaha je výškově nastavitelná od 80 do 120 mm. SpeedFloor je robustní s extrémní nosností. Dle použití je hlavní nosný rám sestaven na požadovanou nosnost. Je doplněn dalšími prvky pro dosažení nosnosti 1500 kg/m 2 . SpeedFloor sestává z nastavitelných noh a krycích desek. Bez dalšího nářadí a příslušenství je SpeedFloor jednoduše sestaven, stabilizuje se přitom sám. Okamžitě po sestavení použitelný, nejjednodušší k vlastnímu sestavení. Stabilita podlahy a její přizpůsobivost k daným podmínkám, skrze nastavitelné jednotky od 80 do 200 mm, dělají ze SpeedFloor:                                                                                                                                                                    - jistou flexibilní podlahu pro různé stavební podmínky                                                                                         - spodní konstrukce může být uzavřena běžnými samoupínacími deskami 1000 x 1000 mm.    Nekonečné jsou možnosti SpeedFloor při pokládání vrchních vrstev, koberců, parket a plovoucích podlah. Mnoho možností je na pokrytí hran a při výběru osvětlení. Jelikož nejsou desky nijak spojeny se systémem je možné pokrýt jakýmkoliv materiálem na který si jen vzpomenete. Samoupevňovací desky jsou již potaženy laminem. Skrze vysokou pevnost a flexibilitu podlahy je možné ji obložit i dlaždicemi. Tak je možné spojením různých materiálů vytvoření specifické Showroom i ve spojení s naším SpeedWall.

519.jpg

520.jpg

521.jpg

522.jpg

523.jpg

524.jpgSpeedWall je modulovatelný, stěnové rámy mohou být pospojovány,jak nad sebe, tak vedle sebe, v plynulé délce a výšce až 9 m.

Za 3,5 min/m2
V rychlosti stavby je bezkonkurenční.
Šetří váš čas i peníze.

S podpůrnými hranoly stavíte zrovna tak flexibilně v horizontálních stavbách, stropy nebo prostorovou hrázděnou konstrukci. Elementy SpeedWall se spojují velmi jednoduše pomocí per. Není potřeba speciální nástroj. Tak to může SpeedWall postavit prakticky každý. Dvojitá konstrukce, 100 mm silná, umožňuje jakoukoliv myslitelnou logistiku: elektrorozvodů, telekomunikací, sanitu. Elementy SpeedWall vám umožňují kdykoliv zasáhnout do již provedených instalací, bez problému můžete instalaci doplnit. Prvky lze vybavit displeji, zářiči, svtelnými boxy a mnohým jiným příslušenstvím. SpeedWall může být oboustranný, obložený výplňovými deskami zde je nekonečně mnoho možností. Předvyhlazená 5mm HDF, 8mm dekorová deska nebo prosvětlený akryl. Pro veliké plátnové grafiky, přes více rámů, je zvlášť vhodný. Vaší fantazii se meze nekladou.Nyní to jde po křivce: nové, dle radiusu ohnuté rámové elementy od SpeedWall vytvoří perfektní zakřivení stěny. S nevídanou rychlostí postavíte, s bezešvými potisky a tisky grafiky na plátno, jednoduše a stabilně do 100 m v kuse. SpeedWall vám dá více průhledu. Nové rámy od SpeedWall s radiusem 500 a 1000 mm přesně pasují do stávajících SpeedWall rámů. Lze je potáhnout bezešvým plátnem až do 100 m nebo vyplnit speciálně upravenými deskami. I zde platí princip který je dán celému systému SpeedWall. Vysoká flexibilita: jeden rám pro všechny aplikace – potažení plátnem, vyplnění deskami, světelné výplně. Vždy stejně rychle a přesto pořád jinak.

474.jpg

475.jpg

476.jpg

477.jpg

478.jpg

Ke stažení:

Systém výstavních stěn - Exhibition Stand System

Novinky

Partneři

Board Vision, s.r.o., Stará 62, Ústí nad Labem 400 01
+420 475 216 755
+420 475 216 756
Mapa stránek